tommy hilfiger
Porady

Historia marki Tommy Hilfiger i korzyści płynące z jej produktów

Tommy Hilfiger jest jedną z najmodniejszych i najbardziej poszukiwanych amerykańskich marek. Firma produkuje różnorodne wyroby: obuwie, okulary, odzież, perfumy, zegarki i galanterię skórzaną. Firma zatrudnia ok. 5 tys. osób. Możesz iść do sklepu internetowego, spojrzeć na asortyment i kupić rzeczy, które lubisz. Wszystkie są wysokiej jakości, oryginalne i stylowe.

Jak firma została założona i przez kogo

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku i nadal istnieje i rozwija się od ponad 30 lat. Założyciel Thomas D. Hilfiger, początkowo robił tylko ubrania dla mężczyzn, ale linia szybko stała się tak popularna i popyt, że z czasem zaczął rozszerzać produkcję. W chwili obecnej istnieje ogromny wybór produktów. W 1999 roku powstał sklep, który sprzedaje towary tej marki za pośrednictwem Internetu.

Główne zalety marki, które szczególnie przyciągają klientów na całym świecie:

  • stylowy design, często swobodny;
  • komfort;
  • wysoka jakość;
  • odpowiada nowym trendom.
tommy hilfiger

Szeroki asortyment

Firma produkuje szeroką gamę butów na każdą okazję. Wykonane są na bazie charakterystycznych dla Tommy’ego Hilfigera podkładek, które zostały opatentowane, są jedyne w swoim rodzaju. Materiał jest bardzo zróżnicowany, od skóry po satynę, z paskami, zamkami błyskawicznymi i klamrami. Od butów biznesowych po gumowce. Czy to na ważne wydarzenie, do noszenia na co dzień czy do uprawiania sportu.

Zawsze w minimalistycznym stylu. Są one jednak wystarczająco eleganckie i piękne w swojej prostocie. Jakość jest zawsze bardzo wysoka, szeroki asortyment od dżinsów po bluzki. Zakres cenowy jest różny, ale generalnie ta marka jest przystępna dla prawie każdej fashionistki, która lubi ubierać się wygodnie, ale pięknie.