calvin klein
Porady

Calvin Klein – co znajdziemy w ofercie nowojorskiego producenta?

Firma Calvin Klein została założona w latach 60. przez Calvina Kleina, kiedy opuścił agencję reklamową, aby założyć własną firmę. Stworzył linię ubrań o nazwie „Calvin Klein”, która obejmowała dżinsy, dopasowane kurtki i proste ciemne t-shirty. Następnie zaczął sprzedawać swoje dżinsy w domach towarowych. W latach 70. Calvin Klein stał się bardzo popularny dzięki swoim kampaniom reklamowym, w których modelki w dżinsach Kleina pojawiały się w magazynach i na billboardach.

Spodnie i t-shirty Calvin Klein

Spodnie Calvin Klein Jeans to produkt amerykańskiej marki modowej Calvin Klein. Charakterystyczny styl i projekty marki bardzo mocno skupiają się na nodze. Zazwyczaj są one wykonane z denimu „slim fit”, stąd nazwa „slim fit”. Jego koszulki wykonane są z bawełny i wiskozy, które są oddychające. Mają również luźny splot, dzięki czemu są lekkie, miękkie i wygodne.

calvin klein

Bielizna i akcesoria produkowana przez firmę z Nowego Jorku

Materiały i konstrukcja bielizny Calvin Klein są mocne i trwałe. Są wykonane tak, aby mogły przetrwać długo, dlatego są warte swojej ceny. Materiały, których używają to bawełna, nylon i elastan. Materiały te można prać w pralce co najmniej 30 razy i z biegiem czasu nie tracą one na swojej wytrzymałości.

Marka Calvin Klein znana jest z pasków, zegarków i portfeli. Pasek znajduje się w kolekcji firmy od 1975 roku, a portfel to również stary produkt. Portfel ma prosty prostokątny kształt z dwiema kieszeniami po obu stronach i posiada zamek błyskawiczny, który otwiera się od góry do dołu. Portfel posiada również logo Calvina Kleina nadrukowane z przodu.

Paski i portfele Calvina Kleina mają różnorodne wzory i kolory. Te przedmioty są częścią ich artykułów modowych i często są używane jako prezenty.