Dodatki

Skarpety Vans

Skarpety Vans są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wygodę użytkowania oraz komfort termiczny dla stóp o każdej porze roku. Dzięki zastosowaniu bawełny z domieszką elastanu, skarpety Vans doskonale odprowadzają wilgoć i nie pozwalają na przegrzanie się stopy.

Wysoka jakość sprawia, że mimo częstego użytkowania, skarpety vans nie tracą swojego kształtu i nie przecierają się na palcach i piętach. Dzięki temu zachowują dobry wygląd przez długi czas.

Płaski szew zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki odpowiedniemu profilowaniu materiału, skarpetki Vans doskonale dopasowują się do kształtu stopy. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnych odparzeń czy odcisków. Podczas codziennych zajęć, spaceru czy aktywności fizycznej Vans skarpety sprawdzą się znakomicie.

Skarpeta pozostaje na swoim miejscu i dobrze przylega do stopy. Vans skarpety to gwarancja dobrej jakości na lata, dlatego są coraz częściej wybieranym produktem zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.

Skarpetki Vans posiadają ściągacz na wysokości kostki, który niweluje ryzyko zsuwania się skarpetki podczas poruszania się. W asortymencie sklepów dostępne są skarpety Vans w wielu kolorach i wzorach. Wśród dostępnych kolorów są:

  • biel,
  • czerń,
  • czerwień
  • odcienie szarości.

Skarpety Vans oznaczone są za pomocą charakterystycznego napisu w górnej części skarpety lub w dolnej części na wysokości stopy. Wybrane modele posiadają barwienia na okolicy palców i pięty a także ozdobne paski na wysokości kostki, które wyróżniają produkt