Kurtki

Rodzaje kurtek z Fila

Chyba każdy wie jak wygląda typowa damska kurtka. Jednakże wyróżniamy kilka rodzajów takich kurtek, które różnią się materiałem, właściwościami oraz krojem. Warto zapamiętywać nazwy kurtek od najpopularniejszych marek, wówczas zakup w sklepie potrawa znacznie krócej. Kurtka typu wiatrówka znajdzie swoją użyteczność praktycznie przez cały rok podobnie jak rockowa ramoneska. Na nieco chłodniejsze dni lepie wybrać kurtkę puchową. Nie możemy zapominać o istnieniu specjalistycznych kurtek przeznaczonych do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Kurtki pikowane typu Fila

Zdecydowanie można rzec, że jest to hit ostatnich sezonów. Z tego względu wiele marek zdecydowało się na sprzedaż takich kurtek pod swoją marką takie działania podjęła m.in.: Fila.

Pomimo że kurtki pikowane w modzie są od dawna to dopiero teraz stały się nierozłącznym elementem streetwearowych stylizacji. Idealnie komponują się z tradycyjnymi jeansami bądź z militarnymi botkami. Aktualnie kurtki pikowane Fila cechują się kontrastowym połączeniem różnych kolorów. Wszystko opiera się na zasadzie color blockingu. 

Kurtki dłuższe

Kiedy nie przepadamy za zimnem, wówczas powinniśmy wybrać kurtkę zakrywający biodra. Takie egzemplarze wyglądem przypominające płaszcz są idealną opcją na zimowe dni. Jeżeli poszukujesz uniwersalnej i zarazem wygodniej kurtki to nie mogłeś trafić lepiej, gdyż komponuje się prawie ze wszystkimi typami obuwia. Pozostaje nam wybrać odpowiadający nam kolor. Do wyboru mamy tradycyjne kolory jak biel czy czerni oraz bardziej egzotyczne pokroju panterki. 

Kurtki Fila dostępne na stronie https://supersklep.pl/kurtki/fila