kurtka prosto
Bluzki i bluzy

Klasyki lub bombery czyli kurtki prosto

Kurtka to element stroju, który odpowiednio dobrany, może nadać całej stylizacji wyjątkowego charakteru. Jej wybór nie należy jednak do najłatwiejszych, tym bardziej że w sklepach dostępne są różnorodne modele. Zawsze jednak warto kierować się jakością – kurtki prosto to połączenie dobrej jakości z modą streatwearową oraz ponadczasową klasyką.

Fasony kurtek prosto

Kolekcja tej niezwykłej marki, która nawiązuje do streetwearu, to przede wszystkim dwa najbardziej popularne fasony kurtek, w których każdy mężczyzna prezentuje się dobrze. Jest to tzw. klasyk oraz bomber. Niepowtarzalne wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz wyjątkowe dodatki sprawiają, że zarówno jeden, jak i drugi fason umożliwia stworzenie stylizacji, które sprawdzą się w codziennych casualowych stylizacjach, a także w sytuacjach bardziej formalnych – wystarczy tylko wybrać odpowiedni model.

kurtka prosto

Siła wysokiej jakości i świetnych dodatków

Kurtka prosto to przede wszystkim wysokiej jakości materiały, które sprawiają, że ubranie zawsze prezentuje się dobrze. W zależności od przeznaczenia na określoną porę roku mogą być uszyte między innymi z:

– skóry ekologicznej,

– nylonu,

– różnego połączenia tworzyw sztucznych oraz materiałów naturalnych.

Prosto kurtka może być również wzbogacona o niezwykłe dodatki, które uczynią z niej nie tylko wyjątkowo modny element stylizacji, ale również niezwykle praktyczną część garderoby. Są to między innymi kieszenie, ściągacze, mankiety czy kaptury. Wśród kurtek prosto znajdziemy fasony gładkie, pikowane, z dodatkiem skóry, a nawet futerka.