modna stylizacja
Dodatki

Jakie torebki damskie warto mieć w szafie?

Nie ma chyba na świecie kobiety, która obeszłaby się bez torebki. Ten dodatek kobiecej stylizacji kryje w sobie wielką moc. Różne kroje i wzory, większe i mniejsze, muszą znaleźć się w szafie każdej modnej pani. Jakie torebki damskie zatem warto mieć w swojej garderobie? Które kroje są niezastąpione, a jakie po prostu trzeba mieć?

Codzienne torby i torebki

Torebki damskie (zobacz takie modne trendy) noszone na co dzień mogą być różnych wzorów. Począwszy od tych klasycznych, uniwersalnych i pojemnych, poprzez torby damskie – worki czy shopperki, a skończywszy na ich letnich wersjach w pastelowych kolorach. Oczywiście rozpiętość kolorystyczna jest tu ogromna i możemy bawić się nimi wedle naszych upodobań.

Nieco mniejsze torebki

Klasycznym krojem jest tu typowa listonoszka. To must have każdej kobiety. Poza tym najbardziej znana jest chyba kopertówka, w którą co prawda nie zmieścimy dużo rzeczy, ale jest to również ponadczasowa klasyka i elegancja. Możemy również zwrócić nasz wzrok na torebki kuferki, które można trzymać za uchwyt w ręce. Chyba warto byłoby mieć każdą z tych wersji w swojej szafie.

Wielkie wyjścia

Na takie okazje najczęściej sięga się chyba po kopertówki. Czarne, brokatowe albo srebrne, ozdobione kryształkami czy też perełkami, bez wątpienia będą doskonale komponowały się z wieczorową stylizacją. Również na uroczystości w ciągu dnia sprawdzą się doskonale. Warto mieć przynajmniej dwie takie torebki na różne okazje. Pastelowe kolory, biele albo jasne beże, sprawdzą się na chrzciny, komunie czy śluby. Ciemniejsze i bardziej zdobione kopertówki możemy zachować na wieczorne wyjścia. Kobieca szafa musi więc mieć na nie sporo miejsca.