para nad morzem w krótkich spodenkach
Spodnie

Jaki kolor powinny mieć godne polecenia spodenki krótkie?

Krótkie spodenki męskie to produkty uniwersalne, które cieszą się dużą popularnością wśród panów. Są one bowiem wygodne oraz pasują do wielu wiosennych i letnich stylizacji.

Na jaki kolor krótkich spodenek męskich warto się decydować?

krótkie spodenki męskie lato 2022

Dostępne w szerokiej ofercie sprzedaży spodenki krótkie męskie mogą różnić się kolorem. Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku jest wybór produktów uniwersalnych w kolorze beżowym, zielonym lub granatowym. Takie spodenki pasują do wielu stylizacji i mogą być z powodzeniem zestawiane z bawełnianymi koszulkami, koszulami uszytymi z lnu, marynarkami oraz kardiganami. Poza tym, panowie mogą decydować się na zakup spodenek krótkich uszytych z kolorowych tkanin. Mężczyźni mogą decydować się na zakup szortów w kolorze różowym, które zdecydowanie pozwalają wyróżnić się z tłumu. Jest to jednak propozycja dla pewnych siebie panów, którzy nie boją się modowych eksperymentów. Mogą oni również wybierać spodenki krótkie męskie w drobne desenie lub duże geometryczne wzory. Tego rodzaju spodenki krótkie powinny być jednak zestawiane z gładkimi koszulkami.   

Jakie obuwie pasuje do krótkich spodenek męskich?

Krótkie spodenki męskie to produkty, które z powodzeniem mogą być zestawiane z obuwiem sportowym. Poza tym, spodenki krótkie mogą być noszone wraz z mokasynami, espadrylami czy sandałami. Warto jednak w tym wypadku unikać zakładania długich skarpet wykonanych z froty lub tak zwanych skarpet garniturowych, które byłyby wysoko podciągnięte. W zamian panowie powinny wybierać krótkie skarpetki, czyli tak zwane stopki lub rezygnować z noszenia skarpet.