granatowy t-shirt z nadrukiem
Koszulki z nadrukiem

Wybieramy perfekcyjny męski t-shirt

Koszulka koszulce nierówna. Warto poznać tajniki wyboru perfekcyjnej koszulki męskiej. Dzięki temu szafa wzbogaci się o bazowe ubrania do wszystkiego. Będzie można wyczarować z nimi wiele ciekawych stylizacji na co dzień.

Męskie koszulki na każdą okazję

Wybierając t-shirt męski, po pierwsze należy zwrócić uwagę na skład tkaniny. Najlepiej zdecydować się na koszulki uszyte z bawełny, wiskozy lub lnu albo mieszaniny tych tkanin. W takich koszulkach skóra może naturalnie oddychać i człowiekowi nigdy nie jest za gorąco. Kolejny dosyć ważny aspekt to sam krój koszulki. Pięknie układają się koszulki stosunkowo mocno zabudowane pod szyją. Modele slim-fit są ładnie dopasowane w talii i nie mają za długich rękawów. Dzięki temu ładnie leżą nawet na stosunkowo szczupłej męskiej sylwetce. Oczywiście panowie zbudowani bardziej atletycznie mogą pozwolić sobie na koszulki oversize.

Najlepsze kolory męskich koszulek

Kolejna istotna sprawa dotycząca koszulek to ich kolor. Gdy buduje się swoją szafę od nowa lub uzupełniają o rzeczy na każdą okazję, bez wątpienia warto do niej wprowadzić koszulki w bazowych kolorach takich jak biel, czerń oraz szarość. Świetnie wyglądają ona w połączeniu ze zwykłymi szortami dżinsowymi. Koszulki z nadrukami też są fajne, ale trudno wyobrazić sobie męską szafę bez zwykłego białego polo.