Bielizna

Rodzaje i zastosowanie pasów do pończoch

Czy pończochy wyszły z mody? Oczywiście, że nie, o czym najlepiej świadczy oferta sklepów z bielizną. Znajdziemy w nich różnego rodzaju pończochy samonośne jak również pończochy na pasek. Specjalny pas do pończoch będzie doskonałym uzupełnieniem zmysłowego stroju.

Pasek do pończoch z Gorteks przyda się zresztą również na co dzień. Choć trudno w to uwierzyć to wciąż możemy znaleźć panie preferujące pończochy od zwykłych rajstop. Paski do pończoch co więcej mogą podkreślać kobiecą figurę. Dostępne są ekstrawaganckie pasy jak i te bardziej klasyczne z koronki czy falban. Bez względu na rodzaj pasa, zawsze kończy się on podwiązkami. Za pomocą specjalnych regulatorów można też dopasowywać długość pasa do naszych potrzeb.

Wśród najpopularniejszych modeli wymienić możemy pasy typu Garter belt o bardzo delikatnej konstrukcji. Pełnią głównie funkcję dekoracyjną. Istnieją też mocno zabudowane pasy typu open bottom girdles. Bardziej przypominają bieliznę, która może również modelować wygląd naszej sylwetki. Modelować naszą sylwetkę mogą również pasy Waist cincher. Przypominają tradycyjnie, sztywno zabudowane gorsety.

Unikajmy raczej zakupów pasów do pończoch w sex shopie. Nie znajdziemy tam raczej pasów do chodzenia na co dzień. Jeśli szukamy takich to ważniejsza jest wygoda a nie ich wygląd. Choć z drugiej strony producenci dokładają wszelkich starań by produkt ten zawsze prezentował się jak najlepiej niezależnie od przeznaczenia.