Bluzki i bluzy

Mój styl ubierania

Czy modnie znaczy drogo? Skądże znowu. Ciuchy nie muszą być drogie. Aby dobrze wyglądać, wystarczy posiadać minimum wiedzy, co się nosi. Kobiety zazwyczaj stawiają na drogie dodatki, a cała reszta to zbiór różnych ubrań z różnych sklepów. Często ze sklepów z używaną odzieżą, bo i tam można znaleźć coś unikatowego. Elegancka torebka sprawi, że nasz wizerunek wzbudzi podziw. Dobrze dobrane buty również dodadzą nam klasy. Wszystko uwieńczone biżuterią, ale bez przesady, dopnie nas na ostatni guzik.

Gdzie czerpać inspiracje?

Inspiracje czerpiemy z wystaw sklepów, oraz obserwujemy przechodniów. Na ulicy jest wszystko, cały przekrój. Możemy również śledzić ulubionych projektantów. Młodzież inspiruje się nawzajem, a także czytują blogi, gdzie znajdują ciekawe pomysły. Wiele osób czerpie inspiracje z podróży.

Co noszą dzieci i młodzież

Małe dzieci są ubrane wedle gustu mamy. To mama kupuje małe bluzeczki, sukieneczki, spódniczki i dodatki. Jeśli chodzi o dzieci, to ubiór powinien być wygodny. Modne bluzeczki dla dziewczynek (https://myprincess.pl/kategoria/body) rozchodzą się jak świeże bułeczki, jeśli np. ostatnio pokazała się w takiej jakaś gwiazda z telewizji. Poza tym dziewczyny śledzą najnowsze trendy mody i wiedzą co się nosi danego sezonu. Luźne bluzy w różnych kolorach, widać na ulicy u ludzi w każdym wieku. Wygląda na to, że lubimy wygodny styl. Chłopcy trochę mniej interesują się modą i noszą się sportowo i wygodnie.