kozaki czarne damskie
Obuwie

Modne kozaki na sezon 2018

Długie czy krótkie? Czarne czy może jednak kolorowe? Projektanci mody pracujący w dzisiejszych czasach nie wiedzą, co to ograniczenia i proponują swoim klientom niesamowicie ciekawe ubrania i dodatki na każdy sezon. Kozaki damskie w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmieniły swoje oblicze. Które z nich warto więc zakładać w sezonie zimowym 2018?

Powrót do lat 70

Mimo iż wiosną i latem za najmodniejsze czółenka uchodziły te o noskach wyprofilowanych w charakterystyczny szpic, projektanci powracają do dawnych trendów i tym razem proponują kobietom kozaki o zaokrąglonych czubkach. Długie, sięgające niemalże samych kolan i oparte na stabilnym grubym obcasie wspaniale wyszczuplają sylwetkę, świetnie łącząc się z sukienkami i spódnicami. Takich kozaków nie powstydzi się żadna miłośniczka mody i elegancji!

Charakterystyczne obcasy

Czy czarny i prosty kozak musi być nudny? Niekoniecznie, o ile jego zakończeniem stanie się zwariowany obcas. Może imitować postacie ze znanych bajek, być wykonany z welurowego materiału czy wyróżniać się na tle buta za sprawą swojego intensywnego i mocnego koloru. Kozaki wyposażone w oryginalne obcasy to idealna propozycja dla pań szukających odważnych dodatków!

Skórzane motywy

Modne kozaki damskie na zimę 2018 wyróżniają się również swoimi niesamowitymi printami. Pokryte materiałami imitującymi naturalną skórę zwierząt dodają stylizacjom mocnego charakteru i przełamują proste stroje jesiennie i zimowe. W tym roku najmodniejszy będzie wzór panterki. Już od paru miesięcy pojawia się on w kolekcjach najsłynniejszych domów mody.