dresy damskie welurowe
Moda damska,  Spodnie

Jaki wybrać rozmiar spodni dresowych damskich?

Niestety nawet najładniejsze spodnie dresowe damskie nie spełniać będą swoich podstawowych zadań, gdy nie wybierze się odpowiedniego rozmiaru. Problemy pojawiają się zwłaszcza przy zakupach online, gdzie jak powszechnie wiadomo nie ma możliwości przymierzenia wybranej pary dresów. Pamiętać należy także o tym, że każdy z producentów może stosować nieco inną rozmiarówkę.

Jaki rozmiar spodni dresowych damskich wybrać?

Jeśli chodzi o dopasowanie do ciała spodnie dresy damskie powinny być przede wszystkim bardzo luźne, dzięki czemu nie będą przeszkadzać podczas treningu. Uważać należy przede wszystkim na dopasowane spodnie damskie, które mogą być po prostu niewygodne. Dużym błędem wielu kobiet jest wybieranie spodni o numer większy. Spodnie tego typu będą oczywiście zbyt długie i co najgorsze w pasie będą za luźne. Za duże spodnie dresy damskie odstawać będą na pośladkach i w części udowej, dlatego też nie będą prezentować się najlepiej.

Modna na spodnie dresowe z mieszanych materiałów

Na półkach sklepowych od wielu lat królują spodnie dresy damskie wykonane z mieszanek materiałów. Rekordy popularności biją przede wszystkim mieszanki bawełny i poliestru albo poliamidu. Wielu renomowanych producentów oferuje także bawełniane spodnie damskie dresowe z elastanem. Są to materiały, które mogą pochwalić się dobrymi parametrami jeżeli chodzi o rozciąganie. Naturalna bawełna zapewnia niesamowite uczucie miękkości i jest przyjazna w dotyku. Jeżeli chodzi o poliamid i poliester, to ich zadanie jest zwiększenie trwałości. Dzięki domieszkom spodnie dresowe damskie nie gniotą się tak bardzo i co najważniejsze, nie blakną w praniu.