Dodatki

Jak w mądry sposób przygotować akcesoria dla dziecka na nowy rok szkolny?

Teraz, gdy przyjazne dla środowiska życie jest gorącym tematem, łatwiej niż kiedyś jest przekonać znające trendy dzieci, że ponowne użycie przedmiotu jest fajniejsze niż kupowanie nowego.

Pomóż im dodać interesujące wlepki z bajkowymi bohaterami na ich zeszłoroczne piórniki i plecaki lub nawet do zwykłego notatnika. Sprawdź wyprzedaże warsztatowe, które mogą być źródłem dobrej jakości używanych przedmiotów. Ten ruch pomoże zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na wyprawce szkolnej.

Zaplanuj wszystko z góry na następny rok

Niektóre szkoły wysyłają do domu listę w ostatnim dniu szkoły, aby rodzice mogli kupować akcesoria szkolne po najlepszych okazjach. Jeśli Twoja szkoła tego nie robi, spotkaj się z innymi rodzicami lub organizacją rodzicielską i porozmawiaj z administratorami o tym, jak możesz pomóc swojej szkole przygotować listę na początku przyszłego roku. W niektórych szkołach organizacje rodzicielskie negocjują z dostawcami i kupują artykuły dla całej szkoły ze zniżką. Często dodają niewielką dodatkową opłatę, która idzie na wsparcie grupy rodziców.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Nie każdy kosztowny przedmiot wytrzyma tak długo, jak chcesz. Weźmy na przykład kalkulatory. Nauczyciele matematyki radzą, aby nie kupować takich, które mają więcej funkcji, niż będzie używać Twoje dziecko na lekcjach. Jednak w miarę postępów w matematyce Twój licealista lub licealistka prawdopodobnie będą musieli zastąpić klasyczny kalkulator, zaawansowanym kalkulatorem z dużą ilością funkcji, a to jest kosztowna operacja.

Akcesoria back to school dostępne w tym miejscu.