Bez kategorii

Bogaty wybór pończoch

W przeszłości pończochy były jedynym sposobem na „ubranie” nóg. Obecnie są zupełnie wyparte przez rajstopy jeśli chodzi o walory użytkowe, nosi się je zwykle tylko do stylizacji erotycznych, ewentualnie samonośne warianty wybierane są jako alternatywa dla rajstop wtedy, gdy nie są one najlepszym rozwiązaniem. W sprzedaży znaleźć można jednak nie tylko takie rodzaje pończoch i nie tylko ich podstawowe wersje. Które są warte uwagi?

Wybór pończoch jest bardzo duży, gdyż są to elementy dedykowane dla kobiet chcących wykorzystywać je w erotycznych stylizacjach oraz nosić na co dzień. Zwykłe, cieliste czy czarne można nosić zamiast rajstop na uroczystości, do biura czy na spotkania, zaś wzorzyste świetnie pasują do na przykład klubowych stylizacji, które mogą być nieco bardziej odważne. Inne rodzaje pończoch, dostępne np. w gorteks.com.pl dedykowane są wyłącznie do sypialni, jak na przykład siateczkowe, kabaretkowe czy z aplikacjami w postaci kokardek.

Wybór jest bardzo duży także jeśli chodzi o kolory. Klasyką jest czerń, ale zmysłowo wyglądają też białe pończoszki. Jeszcze bardziej odważne są warianty czerwone czy różowe, ale dostępnych jest też wiele wzorów. Motywy zwierzęce, kratka, różnego rodzaju paski czy wzory takie jak kokardki także znaleźć można w ofertach wielu firm. Dzięki nim można wyglądać nie tylko sexy i kobieco, ale też zabawnie, frywolnie, dziewczęco i bardzo figlarnie.